O nas

Box Electronics – producent aparatury nagłaśniającej.

Od 1983 roku specjalizujemy się w wytwarzaniu kompletnych systemów nagłaśniających średniej mocy. Główną ofertę naszej firmy stanowią aktywne i pasywne kolumny głośnikowe, amplimiksery oraz wzmacniacze instrumentalne.
Nasz zespół to grupa pasjonatów związanych na co dzień w różny sposób z muzyką. Znając bardzo dobrze potrzeby odbiorców naszego sprzętu, staramy się w rzetelny sposób sprostać ich wymaganiom.
Doświadczenie plus pasja do muzyki jest kluczem do sukcesu przy projektowaniu profesjonalnych systemów nagłaśniających.

Nasze produkty opatrzyliśmy następującymi markami:

Box  – systemy nagłaśniające przeznaczone w głównej mierze dla muzyków i akustyków
Rehard – Systemy nagłaśniające zaprojektowane do użytku przy nagłaśnianiu sal konferencyjnych, audiowizualnych i obiektów użyteczności publicznej, jak również do pracy w plenerze.
Taurus  – sprzęt nagłaśniający do instrumentów, skierowany głównie do basistów i gitarzystów

Prowadzimy również dystrybucję profesjonalnych głośników estradowych:

Sica – firma włoska, jeden z liderów w produkcji głośników neodymowych
Celestion – legendarna angielska firma specjalizująca się w głośnikach instrumentalnych, jak również przeznaczonych do systemów nagłaśniających.

Poza działalnością typowo handlową, uczestniczymy w wielu  warsztatach muzycznych i festiwalach, na których udostępniamy swoje produkty młodym adeptom sztuki muzykowania. Dzięki temu mają oni możliwość  podnoszenia swoich umiejętności.


MISJA I CELE


Misją i głównym celem naszej firmy jest tworzenie sprzętu najwyższej jakości.

Aby temu sprostać, systematycznie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem najnowszej technologii z dziedziny elektroniki oraz elektroakustyki. Każdy nasz nowy projekt jest konsultowany z profesjonalnymi muzykami i akustykami,  a następnie przez nich testowany. Dzięki tej współpracy oraz wieloletniemu doświadczeniu w konstrukcji systemów nagłaśniających, powstała cała gama produktów charakteryzujących się funkcjonalnością, niezawodnością i innowacyjnością.