Artyści

Lipali Endorserem Box Electronics

Zespół Lipali używa aktywnego zestawu nagłośnieniowego Box Electronics, 2 x APS-415. Więcej o zespole Lipali tutaj

Pilichowski Band Endorserem Box Electronics

Pilichowski Band używa aktywnego zestawu nagłośnieniowego Box Electronics, 2 x APS-415, 2 x ANS15, 1 x BXL-18 i 2 x BXL-18D. Więcej informacji o zespole tutaj. 

BEHEMOTH na kolumnach BOX!!!

Zdecydowanie najbardziej znany Polski zespół metalowy BEHEMOTH używa kolumn APS-415. "Przebicie się przez taką ścianę dźwięku jaką generujemy to trudna sztuka, APS'y spełniają się w tej roli bardzo dobrze, jest czytelnie i piekielnie mocno." Więcej o zespole możecie się dowiedzieć tutaj.

Marek Raduli używa AMS-150 i APS150

Miło nam poinformować, że Marek Raduli używa systemu modułowego AMS-150 w połączeniu z APS-150, co tworzy doskonały stereofoniczny system odsłuchowy, 3 kanały mono, 2 kanały stereo.

"Stosuję AMS-150 do współpracy z syntezatorem gitarowym w trybie mono. Bardzo dobra jakość i solidne wykonanie - ten system nie zawiódł mnie przez ostatnie pół roku ani razu - a były to miesiące ciągłej pracy i podróży."

Więcej informacji o Marku i jego twórczości przeczytacie na stronie http://www.raduli.info/

Elżbieta Zapendowska i AMS-150

Z nieukrywaną dumą informujemy, że Elżbieta Zapendowska wybrała systemy aktywne AMS-150 do nauki śpiewu - "Spotkałam się z tym sprzętem po raz pierwszy 2 lata temu na warsztatach wokalnych, zachwyciło mnie piękne czyste brzmienie, polecam" - Elżbieta Zapendowska.

Adam Fulara - systemy aktywne APS i Taurus

"Do tappingu oburęcznego polecam wzmacniacze basowe Taurus, których używam w czasie prób i koncertów (combo SLT 12), oraz szerokopasmowe wzmacniacze BOX Electronics. Używam zestawu stereo złożonego z APS-150 + AMS-150. Znakomite brzmienie do czystych barw, nie tylko gitary. Wzmacniacze basowe Taurus nadają się idealnie do uzyskania ciepłej, czystej barwy gitary jazzowej. Są przy tym glosne i posiadają limiter przydatny w czasie grania tappingiem. Serdecznie polecam!" http://fulara.com/

Krzysztof Ścierański i APS-150

Krzysztof Ścierański używa stereofonicznego, aktywnego systemu monitorowego 2 x APS-150. "Brzmi świetnie, bardzo skuteczne małe i lekkie kolumny, w końcu nie muszę dzwigać, żeby się słyszeć" - Krzysztof Scierański

BLENDERS i APS-415

Prawdziwym sukcesem komercyjnym grupy okazała się druga płyta -Fankomat, wydana w roku 1996. To z niej pochodzi najbardziej znany przebój grupy Ciągnik, sporym powodzeniem cieszyły się też Biribomba i Mała obawa. Fankomat zdobył miano złotej płyty, a Blenders – porównywany czasem do Red Hot Chili Peppers - zyskał sporą popularność w kraju.

Aktualnie zespół zakończył pracę nad najnowszym 5 albumem, który ukaże się w pierwszym kwartale 2009 roku. Płyta będzie kontynuacją najlepszej tradycji Blendersów – płyt Fankomat i Fankofil.